| Ražotāja daļas numurs : | MAX1278CTC+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4956 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX1278CTC+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4956 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 12-TQFN (4x4) |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 1.8M |
| Atsauces veids | Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 12-WQFN Exposed Pad |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 12 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 12-TQFN (4x4) |
| Datu saskarne | SPI |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | MAX1278 |
| Arhitektūra | SAR |








TRUE-DIFFERENTIAL, 12-BIT ADC

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN