| Ražotāja daļas numurs : | MAX1111EEE+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 5750 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 8BIT LP 16-QSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX1111EEE+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 8BIT LP 16-QSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5750 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-QSOP |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 50k |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 2, 4 |
| Bitu skaits | 8 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential, Single Ended |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Analog to Digital Converter 2, 4 Input 1 SAR 16-QSOP |
| Datu saskarne | SPI |
| Konfigurācija | MUX-S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | MAX1111 |
| Arhitektūra | SAR |








INTEGRATED CIRCUIT

IC ADC 8BIT LP 16-DIP
MULTICHANNEL, SERIAL 8-BIT ADC
MULTICHANNEL, SERIAL 8-BIT ADC

IC ADC 8BIT LP 16-QSOP

IC ADC 8-BIT 50KSPS 16-QSOP

IC ADC 8BIT 8CH LP 16QSOP

IC ADC 8BIT 8CH LP 16QSOP

IC ADC 8BIT LP 16-QSOP
MULTICHANNEL, SERIAL 8-BIT ADC