| Ražotāja daļas numurs : | DS80C310-QCG+T&R |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 2617 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS80C310-QCG+T&R |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2617 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Ātrums | 25MHz |
| Sērija | 80C |
| RAM lielums | 256 x 8 |
| Programmas atmiņas tips | ROMless |
| Programmas atmiņas izmērs | - |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, POR |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 44-LCC (J-Lead) |
| Oscilatora tips | External |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| I / O skaits | 32 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | 8051 80C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz ROMless 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Datu pārveidotāji | - |
| Core izmērs | 8-Bit |
| Galvenais procesors | 8051 |
| Savienojumi | EBI/EMI, SIO, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | DS80C310 |








IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 44TQFP

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC

IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC