| Ražotāja daļas numurs : | DS2154LD2+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4322 pcs Stock |
| Apraksts : | IC TXRX E1 5V 100-LQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS2154LD2+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC TXRX E1 5V 100-LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4322 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tips | Transceiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 100-LQFP (14x14) |
| Sērija | - |
| Protokols | E1 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 100-LQFP |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 1/1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Full |
| Detalizēts apraksts | 1/1 Transceiver Full E1 100-LQFP (14x14) |
| Datu pārraides ātrums | - |
| Bāzes daļas numurs | DS2154 |








IC TXRX E1 5V 100-LQFP

IC TXRX T1 1-CHIP 5V 100-BGA
E1 SINGLE CHIP TRANSCEIVER
E1 SINGLE CHIP TRANSCEIVER

IC TXRX E1 5V 100-LQFP

IC TXRX E1 1CHIP 5V ENH 100-LQFP
E1 SINGLE CHIP TRANSCEIVER
E1 SINGLE CHIP TRANSCEIVER

IC TXRX E1 1CHIP 5V ENH 100-LQFP

E1 SINGLE CHIP TRANSCEIVER