| Ražotāja daļas numurs : | DS2119M/T&R | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4564 pcs Stock |
| Apraksts : | IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS2119M/T&R |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 4564 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4 V ~ 5.5 V |
| Tips | SCSI, LVD, SE |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-TSSOP |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Termināļu skaits | 9 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | SCSI, LVD, SE Terminator 9 Terminations 28-TSSOP |
| Bāzes daļas numurs | DS2119M |








IC TERM SCSI LVD/SE ULT-3 36SSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT-3 36SSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT-3 36SSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP

IC TERM SCSI ULTRA3 LVD 36-SSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT-3 36SSOP

IC TERM SCSI LVD/SE ULT3 28TSSOP