| Ražotāja daļas numurs : | DS1812R-10+T&R |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 3920 pcs Stock |
| Apraksts : | IC 4.35V PP 10% SOT23-3 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1812R-10+T&R |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC 4.35V PP 10% SOT23-3 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3920 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - slieksnis | 4.35V |
| Tips | Simple Reset/Power-On Reset |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-3 |
| Sērija | EconoReset |
| Atstatīt taimautu | 100 ms Minimum |
| Atiestatīt | Active High |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Izeja | Push-Pull, Totem Pole |
| Citi vārdi | DS1812R-10+T&RCT |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monitorēto spriegumu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-3 |
| Bāzes daļas numurs | DS1812 |








IC 4.62V P-P 5% TO92-3

IC 4.13V 15% P-P SOT23-3
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

IC 4.35V P-P 10% SOT23-3

IC 4.62V P-P 5% TO92-3

IC 4.13V P-P 15% SOT23-3

IC 4.62V P-P 5% TO92-3

IC 4.62V P-P 5% TO92-3

IC ECONORESET 5V 10% P-P SOT23-3

IC 4.13V P-P 15% TO92-3