| Ražotāja daļas numurs : | DS1708EPA+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 3726 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MICROMONITOR 5V 10% 8-DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1708EPA+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MICROMONITOR 5V 10% 8-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3726 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - slieksnis | 4.4V |
| Tips | Simple Reset/Power-On Reset |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Sērija | MicroMonitor™ |
| Atstatīt taimautu | 130 ms Minimum |
| Atiestatīt | Active High/Active Low |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izeja | Push-Pull, Push-Pull |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monitorēto spriegumu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Supervisor Push-Pull, Push-Pull 1 Channel 8-PDIP |
| Bāzes daļas numurs | DS1708 |








IC MICROMONITOR 5V 10% 8-SOIC

IC MICROMONITOR 5V 5% 8-USOP

IC MICROMONITOR 5V 10% 8-SOIC

IC MICROMONITOR 5V 5% 8-USOP

IC MICROMONITOR 5V 10% 8-DIP

IC MICROMONITOR 5V 10% 8-SOIC

IC MICROMONITOR 5V 5% 8-USOP
IC SUPERVISOR DS1707 5V MICROMON
IC SUPERVISOR DS1708 5V MICROMON

IC MICROMONITOR 5V 10% 8-SOIC