| Ražotāja daļas numurs : | DS1603 | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4318 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RTC ELAPSED CNT SER 7-SIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1603 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC RTC ELAPSED CNT SER 7-SIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 4318 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, akumulators | 3 V ~ 4.5 V |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Elapsed Time Counter |
| Laika formāts | Binary |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-EDIP |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 14-DIP Module (0.335", 8.51mm) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas izmērs | - |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Saskarne | 3-Wire Serial |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Real Time Clock (RTC) IC Elapsed Time Counter 3-Wire Serial 14-DIP Module (0.335", 8.51mm) |
| Datuma formāts | Binary |
| Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.) | 50µA @ 5V |
| Bāzes daļas numurs | DS1603 |








IC RTC ELAPSED CNT SER 8-SOIC

IC RTC ELAPSED CNT SER 7-SIP

IC SRAM 2K PARALLEL 24SOIC

IC RTC ELAPSED CNT SER 8-DIP

IC RTC ELAPSED CNT SER 8-SOIC

IC RTC ELAPSED CNT SER 8-DIP

DS1608C-103MLB

IC SRAM 2K PARALLEL 24DIP
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W

IC SRAM 2K PARALLEL 24SOIC