| Ražotāja daļas numurs : | DS14285+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 1860 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS14285+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1860 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, akumulators | 2.5 V ~ 3.6 V |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Clock/Calendar |
| Laika formāts | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-PDIP |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas izmērs | 114B |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | Parallel |
| Iespējas | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output |
| Detalizēts apraksts | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 114B Parallel 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Datuma formāts | YY-MM-DD-dd |
| Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.) | 0.5µA @ 4.5V ~ 5.5V |
| Bāzes daļas numurs | DS14285 |








IC DRIVER/REC EIA/TIA232 20-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC DRIVER/REC EIA/TIA232 20-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-DIP

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC DVR/RCVR EIA/TIA-232 20-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-DIP

IC DRIVER/REC EIA/TIA232 20-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-DIP