| Ražotāja daļas numurs : | DS1315S-5/T&R | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4065 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1315S-5/T&R |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 4065 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, akumulators | 2.5 V ~ 3.7 V |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Phantom Time Chip |
| Laika formāts | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas izmērs | - |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Saskarne | Parallel |
| Iespējas | Leap Year |
| Detalizēts apraksts | Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Datuma formāts | YY-MM-DD-dd |
| Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.) | 1.3mA @ 5V |
| Bāzes daļas numurs | DS1315 |








IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC
IC RTC PHANTOM CHIP PAR 16SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC

IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC