| Ražotāja daļas numurs : | DS1077U-100+T&R | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 17246 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1077U-100+T&R |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 17246 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tips | Oscillator, Fixed Frequency (Dual) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-uSOP |
| Sērija | EconOscillator™ |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 7 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Biežums | 12.2kHz ~ 100MHz |
| Detalizēts apraksts | Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 12.2kHz ~ 100MHz 8-uSOP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 50mA |
| Skaits | - |
| Bāzes daļas numurs | DS1077 |








IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8USOP

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
DS1077 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC

IC ECONOSCILLATOR DIVIDER

IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP