| Ražotāja daļas numurs : | DS1040Z-B50+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4686 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS1040Z-B50+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4686 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Pieskaries piecelt | 5ns |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Krānu / soļu skaits | 5 |
| Neatkarīgo kavēšanos skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | 1-Shot, Programmable |
| Detalizēts apraksts | Delay Line IC 1-Shot, Programmable 5 Tap 50ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kavējums 1. pieskarieties | 30ns |
| Bāzes daļas numurs | DS1040 |
| Pieejamās kopējās kavēšanās | 50ns |







4-IN-1 HIGH-SPEED DELAY LINE

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 32.5NS 8SOIC
PROGRAMMABLE PULSE GENERATOR

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC