| Ražotāja daļas numurs : | MTPS8085MT |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Marktech Optoelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | EMITTER IR 855NM 60MA SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MTPS8085MT(1).pdfMTPS8085MT(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MTPS8085MT |
|---|---|
| Ražotājs | Marktech Optoelectronics |
| Apraksts | EMITTER IR 855NM 60MA SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MTPS8085MT(1).pdfMTPS8085MT(2).pdf |
| Viļņa garums | 855nm |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 1.65V |
| Skata leņķis | 100° |
| Tips | Infrared (IR) |
| Sērija | Point Source |
| Radiācijas intensitāte (Ie) Min @ Ja | - |
| Iepakojums / lieta | 4-SMD, J-Lead |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | Top View |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 60mA |
| Pamatprodukta numurs | MTPS8085 |







EMITTER IR 855NM 80MA COAXIAL
EMITTER IR 850NM 100MA TO18

EMITTER TO-18
EMITTER IR 855NM 100MA TO-46
EMITTER IR 855NM 80MA COAXIAL
EMITTER IR 850NM 100MA TO-18
EMITTER IR 855NM 80MA TO-46
EMITTER IR 855NM 60MA SMD
EMITTER IR 855NM 60MA SMD
EMITTER IR 855NM 100MA TO46