| Ražotāja daļas numurs : | MTPS8065PT |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Marktech Optoelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 5 pcs Stock |
| Apraksts : | EMITTER VISIBLE 650NM 25MA COAX |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MTPS8065PT.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MTPS8065PT |
|---|---|
| Ražotājs | Marktech Optoelectronics |
| Apraksts | EMITTER VISIBLE 650NM 25MA COAX |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 5 pcs |
| Datu lapas | MTPS8065PT.pdf |
| Viļņa garums | 650nm |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 2.4V |
| Skata leņķis | 10° |
| Tips | Visible |
| Sērija | Point Source |
| Radiācijas intensitāte (Ie) Min @ Ja | - |
| Iepakojums / lieta | Coaxial, Metal Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | Top View |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 25mA |
| Pamatprodukta numurs | MTPS8065 |







EMITTER VISIBLE 650NM 25MA TO-18

EMITTER TO-18
850NM METAL CAN POINT SOURCE LED
PLCC-2 SMD FLAT LENS (2 PIN)
EMITTER VISIBLE 650NM 50MA SMD
EMITTER IR 855NM 80MA COAXIAL
850NM TO-18 METAL CAN POINT SOUR

EMITTER TO-18
EMITTER VISIBLE 650NM 50MA SMD
EMITTER IR 855NM 60MA SMD