| Ražotāja daļas numurs : | MHS422 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Nidec Components Corporation | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH SLIDE 4PDT 200MA 12V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MHS422(1).pdfMHS422(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MHS422 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SWITCH SLIDE 4PDT 200MA 12V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MHS422(1).pdfMHS422(2).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 12 V |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgt ceļojumu | 2.00mm |
| Pārslēgšanas funkcija | On-On |
| Sērija | MHS |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -10°C ~ 70°C |
| Darbības spēks | 150 ~ 400gf |
| Montāžas tips | Through Hole, Right Angle |
| Mehāniskā dzīve | - |
| Iespējas | - |
| Elektriskā dzīvība | 5,000 Cycles |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 200mA (DC) |
| Sazinieties ar laiku | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktmateriāls | - |
| Sazinieties ar Finish | Silver |
| Circuit | 4PDT |
| Izpildes tips | Standard |
| Piedziņas materiāls | - |
| Pievadu garums | 2.00mm |








SWITCH SLIDE DP3T 300MA 125V
2X2 MINI FAKRA BOARD-SIDE PLUG
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 30V

SWITCH SLIDE 4P3T 300MA 125V
1X1 MINI FAKRA BOARD-SIDE PLUG

SCHOTTKY DIODE,CHIP, C13

COM SCHOTTKY, DIE, E25-1
1X1 MINI FAKRA BOARD-SIDE PLUG

Slide Switch, DP3T, On-on-on, 0.
1X1 MINI FAKRA BOARD-SIDE PLUG