| Ražotāja daļas numurs : | ME20A4803B01 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ME20A4803B01(1).pdfME20A4803B01(2).pdfME20A4803B01(3).pdfME20A4803B01(4).pdfME20A4803B01(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ME20A4803B01 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ME20A4803B01(1).pdfME20A4803B01(2).pdfME20A4803B01(3).pdfME20A4803B01(4).pdfME20A4803B01(5).pdf |
| Svars | - |
| Spriegums - izlaide | 48V |
| Spriegums - ievade | 90 ~ 264 VAC |
| Izmērs / Izmēri | 3.31' L x 1.85' W x 1.50' H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) |
| Sērija | ME20 (20W) |
| Izmantotais reģions | North America |
| Jauda (vatos) | 20 W |
| Polarizācija | Positive Center |
| Iesaiņojums | Box |
| Izejas savienotājs | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 50°C |
| Nav slodzes jaudas patēriņa | 100mW (Max) |
| Ievades veids | Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Ieejas savienotājs | NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Veidlapa | Wall Mount (Class II) |
| Efektivitāte | Level VI |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 420mA |
| Lentas garums | 59' (1.50m) |
| Pamatprodukta numurs | ME20A4803 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE |
| Pieteikumi | Medical |







AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W

Auxiliary Contacts, 1NO & 1NC,

AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W

AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W

AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W