ME20A4803B01 attēls Attēls var būt pārstāvība.
ME20A4803B01
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : ME20A4803B01
RoHs statuss : RoHS atbilstības sertifikāts
Ražotājs / zīmols : SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr ME20A4803B01
Ražotājs
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss RoHS atbilstības sertifikāts
Pieejamais daudzums Noliktavā
Svars -
Spriegums - izlaide 48V
Spriegums - ievade 90 ~ 264 VAC
Izmērs / Izmēri 3.31' L x 1.85' W x 1.50' H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Sērija ME20 (20W)
Izmantotais reģions North America
Jauda (vatos) 20 W
Polarizācija Positive Center
Iesaiņojums Box
Izejas savienotājs Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbības temperatūra -20°C ~ 50°C
Nav slodzes jaudas patēriņa 100mW (Max)
Ievades veids Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Ieejas savienotājs NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Veidlapa Wall Mount (Class II)
Efektivitāte Level VI
Pašreizējais - izlaide (maksimālais) 420mA