Daļas numurs:XTR111AIDGQT
- Datums: 2022/12/28
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 9.16 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | XTR115UA/2K5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 18762 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | XTR115UA/2K5 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 18762 pcs |
| Datu lapas | |
| Tips | Current Transmitter |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Voltage |
| Citi vārdi | 296-39548-2 XTR115UA/2K5-ND |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | 2-Wire |
| Ievades veids | Voltage |
| Pašreizējais - piedāvājums | 20mA |
| Bāzes daļas numurs | XTR115 |











IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 14SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC

IC CURRENT TRANSMITTER 8SOIC