| Ražotāja daļas numurs : | UCC28880DR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 60450 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OFF-LINE SWITCH PWM 7SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | UCC28880DR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OFF-LINE SWITCH PWM 7SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 60450 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 3.6 V ~ 5 V |
| Spriegums - Start Up | 3.9V |
| Spriegums - sadalījums | 700V |
| Topoloģija | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 7-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads |
| Izejas izolācija | Non-Isolated |
| Citi vārdi | 296-41060-2 UCC28880DR-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Yes |
| Frekvence - pārslēgšana | 62kHz |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Short Circuit |
| Cikls | 55% |
| Detalizēts apraksts | Converter Offline Buck, Buck-Boost, Flyback Topology 62kHz 7-SOIC |
| Kontroles funkcijas | - |







SWITCHING CONTROLLER

IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC

IC OFF-LINE SWITCHER 7SOIC

IC OFF-LINE SWITCH PWM 7SOIC

EVALUATION MODULE

EVAL BOARD FOR UCC28880

IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC

IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC

IC OFF-LINE SWITCHER 7SOIC

EVAL BOARD FOR UCC28880