| Ražotāja daļas numurs : | TUSB1106IPWRQ1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TUSB1106IPWRQ1 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Tips | Transceiver |
| Sērija | Automotive, AEC-Q100 |
| Uztvērēja histerēze | 450mV |
| Protokols | USB 2.0 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 1/1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Half |
| Detalizēts apraksts | 1/1 Transceiver Half USB 2.0 |
| Datu pārraides ātrums | 1.5Mbps |
| Bāzes daļas numurs | TUSB1106 |








IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-QFN
USB TYPE-C 10-GBPS 3.2 X2 ADAPTI

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-TSSOP

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-TSSOP

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-VQFN

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-QFN

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16QFN

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-VQFN

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-WQFN

IC SRL BUS TXRX UNVRSL 16-QFN