| Ražotāja daļas numurs : | TSB17BA1PW | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 1198 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SGL-PORT CABLE TXRX 24-TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TSB17BA1PW |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC SGL-PORT CABLE TXRX 24-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1198 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 3.6 V |
| Tips | Transceiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-TSSOP |
| Sērija | - |
| Protokols | IEEE 1394 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | 296-15242-5 TSB17BA1PWG4 TSB17BA1PWG4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | - |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | - |
| Detalizēts apraksts | Transceiver IEEE 1394 24-TSSOP |
| Datu pārraides ātrums | - |
| Bāzes daļas numurs | TSB17BA1 |







RF FILTER BAND PASS LTE/W-LAN 06

IC VIDEO PROCESSOR 80TQFP
RF FILTER BAND PASS LTE-M/NB-IOT
RF FILTER BAND PASS LTE-M/NB-IOT
FILTER BAND PASS SMD
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0402

IC VIDEO PROCESSOR 80TQFP

IC VIDEO PROCESSOR 80TQFP
LINE TRANSCEIVER, 1 FUNC, PQFP64

Barrier Strip Terminal Block, 40