| Ražotāja daļas numurs : | TRS202EING4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 18481 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TRS202EING4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 18481 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Transceiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-PDIP |
| Sērija | - |
| Uztvērēja histerēze | 500mV |
| Protokols | RS232 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Citi vārdi | TRS202EINE4 TRS202EINE4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 2/2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Full |
| Detalizēts apraksts | 2/2 Transceiver Full RS232 16-PDIP |
| Datu pārraides ātrums | 120Kbps |
| Bāzes daļas numurs | TRS202E |








IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16TSSOP

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16DIP

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16TSSOP

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16TSSOP

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16TSSOP

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC

IC DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC