| Ražotāja daļas numurs : | TPS77815D |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 16250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS77815D |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 16250 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | - |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 10V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-2789-5 TPS77815DG4 TPS77815DG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 750mA 8-SOIC |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 125µA |
| Pašreizējais - izlaide | 750mA |
| Kontroles funkcijas | Enable, Power Good, Reset |
| Bāzes daļas numurs | TPS77815 |








IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8SOIC

IC REG LIN POS ADJ 750MA 8SOIC

IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP

IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8SOIC

IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP

IC REG LIN 1.5V 750MA 20HTSSOP

IC REG LIN 1.5V 750MA 20HTSSOP

IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP

IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP

IC REG LIN 1.5V 750MA 20HTSSOP