Daļas numurs:TPS73133DBVT
- Datums: 2023/03/9
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.63 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | TPS7330QP |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 16250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 3V 500MA 8DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS7330QP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR 3V 500MA 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 16250 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.5V @ 500mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 3V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 10V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| PSRR | 53dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-8064-5 TPS7330QPE4 TPS7330QPE4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 500mA 8-PDIP |
| Strāva - piegāde (maks.) | 550µA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 400µA |
| Pašreizējais - izlaide | 500mA |
| Kontroles funkcijas | Enable, Reset |
| Bāzes daļas numurs | TPS7330 |










IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC

IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC

IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC

IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC
IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC

IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC

IC REG LINEAR 3V 500MA 20TSSOP