Daļas numurs:TPS73133DBVT
- Datums: 2023/03/9
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.63 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | TPS73001DBVR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 60870 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS73001DBVR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 60870 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.21V @ 200mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.22V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 5.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-6 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 |
| PSRR | 68dB (100Hz) |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-27055-2 TPS73001DBVR-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.22 V ~ 5.5 V 200mA SOT-23-6 |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 250µA |
| Pašreizējais - izlaide | 200mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |
| Bāzes daļas numurs | TPS73001 |










IC REG LIN 2.85/1.8V 5DSBGA

IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6

IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5

IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6

IC REG LIN 3.3/1.8V 200MA 5DSBGA

IC REG LIN 3.3V/1.85V 200MA 6SON

IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6

IC REG LIN 3.3V/1.85V 200MA 6SON

IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5

IC REG LIN 3.3/1.8V 200MA 5DSBGA