| Ražotāja daļas numurs : | TPS72012DRVR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 51550 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6SON |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS72012DRVR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6SON |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 51550 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.2V @ 350mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.2V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 4.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 6-WSON (2x2) |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 6-WDFN Exposed Pad |
| PSRR | 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-39478-1 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 14 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 350mA 6-WSON (2x2) |
| Strāva - piegāde (maks.) | 80µA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 38µA |
| Pašreizējais - izlaide | 350mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |








IC REG LINEAR 1.1V 350MA 5DSBGA

IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6SON

IC REG LINEAR 1.1V 350MA 6SON

IC REG LINEAR 1.1V 350MA 5DSBGA

IC REG LINEAR WSCP

IC REG LINEAR 1.1V 350MA 6SON

IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6SON

IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5DSBGA

IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5DSBGA

IC REG LINEAR 1.1V 350MA 6SON