Daļas numurs:TPS562200DDCR
- Datums: 2021/10/22
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 10.04 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | TPS563200DDCT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 54125 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 6SOT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS563200DDCT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 6SOT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 54125 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 0.76V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 7V |
| Spriegums - ieeja (min) | 4.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 17V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TSOT-23-6 |
| Sērija | D-CAP2™, Eco-Mode™ |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-38434-2 TPS563200DDCT-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 650kHz |
| Detalizēts apraksts | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.76V 1 Output 3A SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Pašreizējais - izlaide | 3A |









DUAL SWITCHING CONTROLLER

EVAL BOARD FOR TPS563200

EVAL MOD FOR TPS56302
4.5-V TO 17-V INPUT, 3-A SYNCHRO

IC REG BUCK ADJ 3A SYNC

IC REG CTRLR BUCK PWM 28-HTSSOP

IC REG BUCK ADJ 3A SYNC

IC REG DL BUCK/LINEAR 28HTSSOP

IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 6SOT

EVALUATION MODULE