Daļas numurs:TPS54231DR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 9 sekundes
- Video lielums: 9.49 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TPS54610MPWPREP |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 2374 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS54610MPWPREP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2374 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 0.891V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 5.4V |
| Spriegums - ieeja (min) | 3V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 6V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-HTSSOP |
| Sērija | SWIFT™ |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-19433-2 V62/05622-01XE |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 350kHz, 550kHz |
| Detalizēts apraksts | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.891V 1 Output 6A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Pašreizējais - izlaide | 6A |
| Bāzes daļas numurs | TPS54610 |











EVAL BOARD BUCK REG TPS54561

IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP

IC REG BUCK SPLIT RAIL ADJ 10SON

IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 10WSON

IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP

EVAL MOD FOR TPS54610

IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP

IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP

EVAL MOD FOR TPS54610

IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP