Daļas numurs:TPS54231DR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 9 sekundes
- Video lielums: 9.49 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TPS54314MPWPREP |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 900 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS54314MPWPREP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 900 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.8V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ieeja (min) | 3V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 6V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-HTSSOP |
| Sērija | SWIFT™ |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-22452-2 V62/06657-04XE |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 350kHz, 550kHz |
| Detalizēts apraksts | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 3A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pašreizējais - izlaide | 3A |
| Bāzes daļas numurs | TPS54314 |











IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.5V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.5V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.5V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP

IC REG BCK 1.5V 3A SYNC 20HTSSOP

EVAL MOD FOR TPS54314

IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP