Daļas numurs:TPS40422RHAT
- Datums: 2024/04/30
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 9.65 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TPS40211DGQ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 545 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS40211DGQ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 545 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 52 V |
| Topoloģija | Boost, Flyback, SEPIC |
| Sinhronais taisngriezis | No |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 10-MSOP-PowerPad |
| Sērija | - |
| Sērijas saskarnes | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Izvades veids | Transistor Driver |
| Izejas fāzes | 1 |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-23411-1 296-23411-1-ND 296-23411-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 35kHz ~ 1MHz |
| Darba cikls (maksimālais) | - |
| Detalizēts apraksts | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-MSOP-PowerPad |
| Kontroles funkcijas | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Pulksteņa sinhronizācija | Yes |
| Bāzes daļas numurs | TPS40211 |











IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10SON

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10SON

IC REG CTRLR MULT TOP 10VSON

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10CFP

IC REG CTRLR BST/FLYBK/SEPIC DIE

IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP

EVAL MODULE FOR TPS40210EVM

IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP

IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP

IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP