Daļas numurs:TPS40422RHAT
- Datums: 2024/04/30
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 9.65 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TPS40020PWP | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 454 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS40020PWP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 454 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-HTSSOP |
| Sērija | - |
| Sērijas saskarnes | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Izvades veids | Transistor Driver |
| Izejas fāzes | 1 |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 296-16713 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 100kHz ~ 1MHz |
| Darba cikls (maksimālais) | 95% |
| Detalizēts apraksts | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 16-HTSSOP |
| Kontroles funkcijas | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Pulksteņa sinhronizācija | Yes |
| Bāzes daļas numurs | TPS40020 |











IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP

IC REG CTRLR BUCK 10MSOP

IC REG CTRLR BUCK 10MSOP

IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP

EVAL MODULE FOR TPS40009-001

IC REG CTRLR BUCK 10MSOP

IC REG CTRLR BUCK 10MSOP

IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP

IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP

EVAL MODULE FOR TPS40021-001