| Ražotāja daļas numurs : | TPS2330ID |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 365 pcs Stock |
| Apraksts : | IC HOT SWAP CONTROLLER 14-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS2330ID |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC HOT SWAP CONTROLLER 14-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 365 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 13 V |
| Tips | Hot Swap Controller |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Sērija | - |
| Programmējamās funkcijas | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-6768-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iekšējā slēdzene (-s) | No |
| Iespējas | Latched Fault, UVLO |
| Funkciju tapas | DISCH, /ENABLE, /FAULT, ISET, PWRGD, TIMER, VREG |
| Detalizēts apraksts | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 14-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 500µA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | - |
| Bāzes daļas numurs | TPS2330 |
| Pieteikumi | General Purpose |








IC DUAL HOTSWAP PWR CONT 16TSSOP

IC HOT SWAP PWR CONT 14-SOIC

IC HOT SWAP PWR CONT 14TSSOP

EVAL MOD FOR TPS2330-184

IC HOT SWAP PWR CONT 14-SOIC

IC HOT SWAP PWR CONT 14-SOIC

EVAL MOD FOR TPS2330-185

IC HOT SWAP PWR CONT 14-TSSOP

IC DUAL HOTSWAP PWR CONT 16TSSOP

IC DUAL HOTSWAP PWR CONT 16-SOIC