Daļas numurs:TPS2065DDBVR
- Datums: 2023/11/1
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.19 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TPS2047BD | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 16170 pcs Stock |
| Apraksts : | IC TRIPLE PWR DIST SW 16-SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS2047BD |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC TRIPLE PWR DIST SW 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 16170 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Spriegums - slodze | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Pārslēgšanas veids | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Rds On (Typ) | 70 mOhm |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:2, 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | N-Channel |
| Izejas konfigurācija | High Side |
| Citi vārdi | 296-17403-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 3 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | On/Off |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Iespējas | Status Flag |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 250mA |
| Bāzes daļas numurs | TPS2047B |











IC TRIPLE PWR DIST SW 16-SOIC

IC TRIPLE PWR DIST SWITCH 16SOIC

IC TRIPLE PWR DIST SWITCH 16SOIC

IC DUAL PWR DIST SWITCH 8-DIP

IC PWR DIST SWITCH TRIPLE 16SOIC

IC TRIPLE PWR DIST SWITCH 16SOIC

IC TRI 440MA PWR DIST SW 16-SOIC

TPS2047BEVM-294

IC PWR DIST SWITCH TRIPLE 16SOIC

IC PWR DIST SWITCH TRIPLE 16SOIC