| Ražotāja daļas numurs : | TPS1101D |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 15648 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET P-CH 15V 2.3A 8-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS1101D |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | MOSFET P-CH 15V 2.3A 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 15648 pcs |
| Datu lapas | |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | +2V, -15V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 90 mOhm @ 2.5A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 791mW (Ta) |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-3381-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 11.25nC @ 10V |
| FET tips | P-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 2.7V, 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 15V |
| Detalizēts apraksts | P-Channel 15V 2.3A (Ta) 791mW (Ta) Surface Mount 8-SOIC |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 2.3A (Ta) |








LED INDICATION SMD

MOSFET P-CH 15V 1.27A 8-TSSOP

MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC

MOSFET P-CH 15V 2.3A 8-SOIC

MOSFET P-CH 15V 2.3A 8-SOIC

MOSFET P-CH 15V 1.27A 8-TSSOP

MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC

MOSFET P-CH 15V 2.18A 16-TSSOP

MOSFET P-CH 15V 2.3A 8-SOIC

MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC