| Ražotāja daļas numurs : | TPL0401A-10DCKR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 20685 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPL0401A-10DCKR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 20685 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperatūras koeficients (tips) | 22 ppm/°C |
| Konusveida | Linear |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SC-70-6 |
| Sērija | - |
| Izturība - tīrītājs (Ohms) (tips) | 35 |
| Pretestība (ohm) | 10k |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Citi vārdi | 296-29676-2 TPL0401A10DCKR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Krānu skaits | 128 |
| Shēmu skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas veids | Volatile |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | I²C |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 |
| Konfigurācija | Rheostat |
| Bāzes daļas numurs | TPL0401A-10 |








EVAL MODULE FOR TPL0401

EVAL MODULE FOR TPL0102

IC DGTL POT 256POS 100K 14TSSOP

IC DGTL POT 256POS 100K DL 14QFN

IC DGTL POT 256POS 100K 14TSSOP

IC DGTL POT 256POS 100K SOT23-8

DIGITAL POTENTIOMETER

IC DGTL POT 128POS 10K SC70-6

DIGITAL POTENTIOMETER

IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN