| Ražotāja daļas numurs : | TPIC2810DR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 13023 pcs Stock |
| Apraksts : | IC LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPIC2810DR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 13023 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (min) | 3V |
| Spriegums - piegāde (maksimālais) | 5.5V |
| Spriegums - izlaide | 40V |
| Tips | Linear |
| Topoloģija | Shift Register |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-46367-2 TPIC2810DR-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Yes |
| Biežums | 2MHz |
| Pārklājums | - |
| Detalizēts apraksts | LED Driver IC 8 Output Linear Shift Register 100mA 16-SOIC |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 100mA |
| Bāzes daļas numurs | TPIC2810 |
| Pieteikumi | - |








IC MOTOR CONTROLLER SER 38TSSOP

IC LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC

IC DRIVER DMOS 16DIP

IC MOTOR CONTROLLER SER 38TSSOP

IC LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC

IC DRIVER LS 6CHAN 350MA 20-DIP

IC LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC

IC MOTOR CONTROLLER SER 38TSSOP

IC MOTOR CONTROLLER SER 38TSSOP

IC DRIVER LS 6CH 350MA 24SOIC