| Ražotāja daļas numurs : | TPIC0108BDWP | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5273 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPIC0108BDWP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5273 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 6 V ~ 18 V |
| Spriegums - slodze | 6 V ~ 18 V |
| Tehnoloģija | DMOS |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SO PowerPad |
| Solis izšķirtspēja | - |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Izejas konfigurācija | Half Bridge (2) |
| Citi vārdi | 296-10858-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Motora tips - pakāpiens | - |
| Motora tips - AC, DC | Brushed DC |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | Parallel |
| Funkcija | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Detalizēts apraksts | Motor Driver DMOS Parallel 20-SO PowerPad |
| Pašreizējais - izlaide | - |
| Bāzes daļas numurs | TPIC0108 |
| Pieteikumi | General Purpose |








TOSA
Noliktavā
IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC

TOSA
Noliktavā
TOSA
Noliktavā
IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC

IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD

IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC

TOSA
Noliktavā
IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC

IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD