| Ražotāja daļas numurs : | TPA2014D1RGPT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 12000 pcs Stock |
| Apraksts : | IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 20QFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPA2014D1RGPT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 20QFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 12000 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Class D |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-QFN (4x4) |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Izvades veids | 1-Channel (Mono) |
| Citi vārdi | 296-23476-2 TPA2014D1RGPTG4 TPA2014D1RGPTG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Maks. Izejas jauda x kanāli @ slodze | 1.5W x 1 @ 8 Ohm |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Detalizēts apraksts | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 20-QFN (4x4) |
| Bāzes daļas numurs | TPA2014 |








IC AMP AUDIO 2W MONO D 16DSBGA

IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 16DSBGA

IC AMP AUDIO PWR 2.7W D 16DSBGA

EVAL MODULE FOR TPA2014D1

IC AMP AUDIO 2W MONO D 16DSBGA
IC AMP AUDIO PWR 2.7W D 20QFN

IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 20QFN

EVALUATION MODULE

EVAL MODULE FOR TPA2015D1

IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 16DSBGA