| Ražotāja daļas numurs : | TP3465V | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5915 pcs Stock |
| Apraksts : | IC INTERFACE MICRWIRE DEV 28PLCC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TP3465V |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC INTERFACE MICRWIRE DEV 28PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 5915 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 28-LCC (J-Lead) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Saskarne | Serial EEPROM |
| Detalizēts apraksts | ISDN Interface 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Bāzes daļas numurs | TP3465 |
| Pieteikumi | ISDN |








IC INTERFACE ISDN DEVICE 20-PLCC

IC INTERFACE MICRWIRE DEV 28PLCC

IC INTERFACE MICRWIRE DEV 28PLCC

CAP FILM TRIM

IC TXRX INTERFACE DEVICE 20-PLCC

IC INTERFACE ISDN DEVICE 20-PLCC

IC INTERFACE ISDN DEVICE 20-PLCC

IC INTERFACE ISDN DEVICE 20-PLCC
TACKI PAK 4 5/8 X 3 1/2 X 1/2"

CAP FILM TRIM