| Ražotāja daļas numurs : | TMX320C6745APTP3 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4821 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DSP FLOATING-POINT 176-HLQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TMX320C6745APTP3 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DSP FLOATING-POINT 176-HLQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4821 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Spriegums - Core | 1.20V |
| Tips | Fixed/Floating Point |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 176-HLQFP (24x24) |
| Sērija | TMS320C674x |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 176-LQFP Exposed Pad |
| Citi vārdi | 296-23783 TMX320C6745PTP3 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 90°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 320kB |
| Neatstarojoša atmiņa | External |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | Ethernet MAC, I²C, McASP, SPI, UART, USB |
| Pulksteņa ātrums | 300MHz |
| Bāzes daļas numurs | TMS320C6745 |








IC DSP FLOATING POINT 256BGA

IC DSP FIX/FLOAT POINT 841FCBGA

IC DSP FLOATING POINT 176-HLQFP

IC DSP FLOATING-POINT 256-BGA

IC DSP FLOATING-POINT 176HLQFP

IC DSP FIX/FLOAT POINT 841FCBGA

IC DSP FLOATING-POINT 256BGA

IC DSP FIXED/FLOAT POINT 256BGA

IC DSP FIX/FLOAT POINT 841FCBGA

IC DSP FIXED/FLOAT POINT 256BGA