| Ražotāja daļas numurs : | TMS320C6203BZNY173 | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 210 pcs Stock |
| Apraksts : | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TMS320C6203BZNY173 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 210 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - I / O | 3.30V |
| Spriegums - Core | 1.50V |
| Tips | Fixed Point |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 384-FC/CSP (18x18) |
| Sērija | TMS320C62x |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 384-FBGA, FCCSPBGA |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 90°C (TC) |
| On-Chip RAM | 896kB |
| Neatstarojoša atmiņa | External |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Saskarne | McBSP |
| Pulksteņa ātrums | - |
| Bāzes daļas numurs | TMS320C6203 |







TMS320 - DIGITAL SIGNAL PROCESSO

IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP

IC DSP FIXED POINT HP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC FIXED-POINT DSP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC DSP FIXED-PT 300MHZ 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA