| Ražotāja daļas numurs : | TMP303EDRLR |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 2017 pcs Stock |
| Apraksts : | TMP303EDRLR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TMP303EDRLR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | TMP303EDRLR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 2017 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.4V ~ 3.6V |
| Brauciena temperatūras slieksnis | Hot |
| Komutācijas temperatūra | 70°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-563-6 |
| Sērija | - |
| Izvēlēta histērēze | Yes |
| Iepakojums / lieta | SOT-563, SOT-666 |
| Izvades veids | Push-Pull |
| Izvades funkcija | OverTemp |
| Izeja | Active High |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Iespējas | Selectable Hysteresis |
| Detalizēts apraksts | Thermostat 70°C Active High Push-Pull SOT-563-6 |
| Pašreizējais - piedāvājums | 4µA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 8mA |
| Precizitāte | ±1°C |








PROGRAMMABLE TEMP SENSOR

IC TEMP RANGE MONITOR SOT6

BOARD MOUNT TEMPERATURE SENSORS

TMP303GDRLR

PROGRAMMABLE TEMP SENSOR

IC TEMPERATURE SWITCH 6SOT

IC TEMP RANGE MON 1.4V 6SOT

IC TEMP RANGE MONITOR SOT6

TMP303FDRLR

PROGRAMMABLE TEMP SENSOR