| Ražotāja daļas numurs : | TMP1075DGKT |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 1140 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8VSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TMP1075DGKT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8VSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1140 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Testa stāvoklis | -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-VSSOP |
| Sērija | - |
| Sensora tips | Digital, Local |
| Sensora temperatūra - tālvadība | - |
| Sensora temperatūra - vietējā | -55°C ~ 125°C |
| Izšķirtspēja | 12 b |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | I²C/SMBus |
| Citi vārdi | TMP1075DGKT-ND |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Iespējas | One-Shot, Shutdown Mode |
| Detalizēts apraksts | Temperature Sensor Digital, Local -55°C ~ 125°C 12 b 8-VSSOP |
| Precizitāte - visaugstākā (viszemākā) | ±1.5°C (±2°C) |







1C IC TEMPERATURE SENSOR WITH PE
HIGH-ACCURACY UPGRADE TO INDUSTR

SENSOR DIGITAL -40C-125C 6DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 6DSBGA

EVAL MODULE FOR TMP1075

SENSOR DIGITAL -40C-125C 6DSBGA
IC TEMP SENSOR

SENSOR DIGITAL -40C-125C 6DSBGA
SENSOR TEMPERATURE
DIGITAL TEMP SENSOR W/ 2-WIRE IN