| Ražotāja daļas numurs : | TMP103HYFFR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3020 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TMP103HYFFR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3020 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Testa stāvoklis | -10°C ~ 100°C (-40°C ~ 125°C) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 4-DSBGA (1x1) |
| Sērija | - |
| Sensora tips | Digital, Local |
| Sensora temperatūra - tālvadība | - |
| Sensora temperatūra - vietējā | -40°C ~ 125°C |
| Izšķirtspēja | 7 b |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 4-UFBGA, DSBGA |
| Izvades veids | I²C/SMBus |
| Citi vārdi | 296-28347-2 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | One-Shot, Shutdown Mode |
| Detalizēts apraksts | Temperature Sensor Digital, Local -40°C ~ 125°C 7 b 4-DSBGA (1x1) |
| Precizitāte - visaugstākā (viszemākā) | ±2°C (±3°C) |








SENSOR DIGITAL -40C-125C 6DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

EVAL MODULE FOR TMP104

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA

SENSOR DIGITAL -40C-125C 4DSBGA