Daļas numurs:TLV9062IPWR
- Datums: 2024/06/25
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.67 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TLV9034PWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Nav piemērojams |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TLV9034PWR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLV9034PWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | TLV9034PWR.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 1.65V ~ 5.5V |
| Spriegums - ieejas nobīde (maksimālā) | 1.5mV @ 5V |
| Tips | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TSSOP |
| Sērija | - |
| Izplatīšanas kavēšanās (maks.) | 100ns |
| Iepakojums / lieta | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Elementu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Histērēze | - |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 30µA |
| Pašreizējais - izlaide (veids) | 100mA @ 5V |
| Pašreizējais - ieejas diapazons (maksimālais) | 5pA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 95dB |










SINGLE, 5.5-V, 350-KHZ, ULTRA-LO
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8TSSOP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5

MEMORY
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8TSSOP
IC COMPARATOR 2 GEN PUR TSOT23-8

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16WQFN
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8SOIC