| Ražotāja daļas numurs : | TLE2062IP |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 360 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP JFET 2MHZ 8DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLE2062IP |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP JFET 2MHZ 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 360 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 900µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Slew Rate | 3.4 V/µs |
| Sērija | Excalibur™ |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 296-10403-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 10 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 2MHz |
| Detalizēts apraksts | J-FET Amplifier 2 Circuit 8-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 625µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 80mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 4pA |
| Bāzes daļas numurs | TLE2062 |
| Pastiprinātāja tips | J-FET |








IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SO

IC OPAMP JFET 2MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8CDIP

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8CDIP

IC JFET OP AMP DUAL LP 8-SOIC

IC OPAMP JFET 2MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 2MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2MHZ 8SOIC