| Ražotāja daļas numurs : | TLE2027CD | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 1186 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLE2027CD |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1186 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 8 V ~ 38 V, ±4 V ~ 19 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 20µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 2.8 V/µs |
| Sērija | Excalibur™ |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 296-10381-5 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 13MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 3.8mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 50mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 15nA |
| Bāzes daļas numurs | TLE2027 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 2.8MHZ 16SOIC

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC