| Ražotāja daļas numurs : | TLC393IPW |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC393IPW |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 3 V ~ 16 V |
| Spriegums - ieejas nobīde (maksimālā) | 5mV @ 10V |
| Tips | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-TSSOP |
| Sērija | LinCMOS™ |
| Izplatīšanas kavēšanās (maks.) | 4.5µs |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | MOS, Open-Drain |
| Citi vārdi | 296-34364-5 TLC393IPW-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Elementu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Histērēze | - |
| Detalizēts apraksts | Comparator General Purpose MOS, Open-Drain 8-TSSOP |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 65µA |
| Pašreizējais - izlaide (veids) | 20mA |
| Pašreizējais - ieejas diapazons (maksimālais) | 5pA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Bāzes daļas numurs | TLC393 |







DUAL COMPARATOR

DUAL, MICROPOWER, LINCMOS VOLTAG

IC DUAL LINCMOS VOLT COMP 8-SOIC

IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP
DUAL COMPARATOR

IC MICROPWR COMP DUAL 8-DIP

IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-TSSOP

IC MICROPWR COMP DUAL 8-SOIC

IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP

IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-DIP