| Ražotāja daļas numurs : | TLC393IPE4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DUAL, MICROPOWER, LINCMOS VOLTAG |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TLC393IPE4.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC393IPE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DUAL, MICROPOWER, LINCMOS VOLTAG |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | TLC393IPE4.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 3V ~ 16V |
| Spriegums - ieejas nobīde (maksimālā) | 5mV @ 10V |
| Tips | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Elementu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Histērēze | - |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 40µA |
| Pašreizējais - izlaide (veids) | 20mA @ 5V |
| Pašreizējais - ieejas diapazons (maksimālais) | 5pA (Typ) |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |








IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP

PROTOTYPE

IC MICROPWR COMP DUAL 8-SOIC

IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP

IC DUAL V COMP 8-SOIC

IC MICROPWR COMP DUAL 8-TSSOP

IC MICROPWR COMP DUAL 8-DIP

IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-DIP
DUAL COMPARATOR

IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-TSSOP