| Ražotāja daļas numurs : | TLC2933AIPW |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 425 pcs Stock |
| Apraksts : | IC PHASE LOCK LP 100MHZ 14TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC2933AIPW |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC PHASE LOCK LP 100MHZ 14TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 425 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.85 V ~ 5.25 V |
| Tips | Phase Lock Loop (PLL) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TSSOP |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 2:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL | Yes |
| Izeja | CMOS |
| Citi vārdi | 296-19332-5 |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 75°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | CMOS |
| Frekvence - maks | 110MHz |
| Dalītājs / reizinātājs | Yes/No |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | No/No |
| Bāzes daļas numurs | TLC2933A |








IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PLL SYSTEM HP 14-TSSOP

IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PLL SYSTEM HP 14-TSSOP

IC PLL SYSTEM HP 14-TSSOP

IC PHASE LOCK LOOP HP 14-TSSOP

IC PLL SYSTEM HP 14-TSSOP