| Ražotāja daļas numurs : | TLC27M4AING4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 19933 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 635KHZ 14DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC27M4AING4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 635KHZ 14DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 19933 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 4 V ~ 16 V, ±2 V ~ 8 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 900µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-PDIP |
| Slew Rate | 0.62 V/µs |
| Sērija | LinCMOS™ |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | TLC27M4AINE4 TLC27M4AINE4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 635kHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 570µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 30mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 0.7pA |
| Bāzes daļas numurs | TLC27M4A |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 635KHZ 14DIP

IC OPAMP GP 635KHZ 14DIP

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 635KHZ 14SOIC